Bestuur en cluborganisatie


De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die er op toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

 

Bestuur

Voorzitter:     Caspar Jansen

06-39357125

voorzitter@oysters.nl
Secretaris:

 

Jan van Spaandonk

 

06-57186350 secretaris@oysters.nl
Penningmeester: Sebastiaan Brandwijk

06-18810361

penningmeester@oysters.nl

 

Rugbyzaken

 

René Vorstenbosch

 

06-50238586

 

rene.vorstenbosch@oysters.nl

Gebouwen en materialen:

Exploitatie clubhuis

Jan van Gorkum

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl


Commissies    

 

 

Wedstrijdsecretaris: Peter Meeuwis 06-13892726

wedstrijdsecretaris@oysters.nl

Sponsor-commissie:

Jan Steenbakker

Piet Reinders

 

 

sponsoring@oysters.nl

 

Technische-commissie

Luc Zweerts 

Rene Vorstenbosch

Dirk Willems

Edwin Kense

06-25630557

06-50238586

 

06-25401589

tc@oysters.nl

Feest-comissie

Nick Schut

06-21465292

 

BOOT-commissie

Roland Kelders

06-22568153

roland.kelders@oysters.nl


Raad van Toezicht

     
Voorzitter:   Armand Prumpepler 06-11929504 armand.prumpelr@social10.nl
Lid Ton van Eijndhoven    
Lid Peter van Balkom    
Lid  John van Dal    
Lid  Joris van Boekel    


Teammanagement

     
Turven, Benjamins en Mini's: Roel Timmermans 06-11867279 tbm@oysters.nl
Cubs: Ernest Smolders 06-30598351 ernest.smolders@oysters.nl
Junioren: Roel Kooijmans  

roel.kooijmans@oysters.nl

Colts: Edwin Geerts 06-28088851

edwin.geerts@oysters.nl

Senioren 2: Jan van Spaandonk 06-57186350 jan.van.spaandonk@oysters.nl
Senioren 1: Josette Meeuwis 06-51425698 josette@meeuwis.nl

PR en Website

Jan van Spaandonk 06-57186350

jan.van.spaandonk@oysters.nl

Vertrouwenspersoon                    Alex Timmermans             06-53766805

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
hopp_siteTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
BoekelNederlofNijhuis-logo-RGB.jpg
kelders.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
JNV.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
nr1.jpg
GBO.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
New Wave Sports Wear.jpg
kense.jpg
Mossel.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
FITaal-logo.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
zoetelief.jpg
bouwbedrijf-van-den-biggelaar.jpg
Fitfactory.jpg
download.jpg
dehairvrijdag.jpg
vanoers.jpg
Darwin.jpg
nUMMER15 (2).jpg
vaniersel.jpg
Reinders.jpg
Wolfs.jpg
Mulloc.jpg