Bestuur en cluborganisatie


De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die er op toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

 

Bestuur

Voorzitter:     Caspar Jansen

06-39357125

voorzitter@oysters.nl
Secretaris:

 

Jan van Spaandonk

 

06-57186350 secretaris@oysters.nl
Penningmeester: Sebastiaan Brandwijk

06-18810361

penningmeester@oysters.nl

 

Rugbyzaken

 

René Vorstenbosch

 

06-50238586

 

rene.vorstenbosch@oysters.nl

Gebouwen en materialen:

Exploitatie clubhuis

Jan van Gorkum

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl


Commissies    

 

 

Wedstrijdsecretaris: Peter Meeuwis 06-13892726

wedstrijdsecretaris@oysters.nl

Sponsor-commissie:

Jan Steenbakker

Piet Reinders

 

 

sponsoring@oysters.nl

 

Technische-commissie

Willem Nas

Alex Timmermans

René Vorstenbosch

Edwin Kense

06-31928239

06-53766805

06-50238586

06-25401589

tc@oysters.nl

Feest-comissie

Tommy van Haaren

 

06 -14411358

 

tommyvanhaaren013@hotmail.com

 

BOOT-commissie

Roland Kelders

06-22568153

roland.kelders@oysters.nl


Raad van Toezicht

     
Voorzitter:        
       
Lid: Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid: Ton van Eijndhoven 06-53849786 tonvaneijndhoven@gmail.com


Teammanagement

     
Turven, Benjamins en Mini's: Sebastiaan Brandwijk 06-18810361 sebastiaan.brandwijk@oysters.nl
Cubs: Ernest Smolders 06-30598351 ernest.smolders@oysters.nl
Junioren: Jorgen Thijs 06-51220947

jorgen.thijs@oysters.nl

Colts: Bas Kivits 06-28088851

bas.kivits@oysters.nl

Senioren 2: Ton van Eijndhoven 06-53849786 ton.van.eijndhoven@oysters.nl
Senioren 1: Josette Meeuwis 06-51425698 josette@meeuwis.nl

PR en Website

Jan van Spaandonk 06-57186350

jan.van.spaandonk@oysters.nl

Vertrouwenspersoon                    Alex Timmermans             06-53766805

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
autospeciaal mandemakersT.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
leen_bakker.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
kelders.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
balkom.jpg
JNV.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
vuurkorfwinkel.jpg
GBO.jpg
di-sign.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
New Wave Sports Wear.jpg
kense.jpg
Mossel.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
virtual computing1.jpg
FITaal-logo.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
zoetelief.jpg
bouwbedrijf-van-den-biggelaar.jpg
Fitfactory.jpg
download.jpg
dehairvrijdag.jpg
vanoers.jpg
Darwin.jpg