Bestuur en Cluborganisatie


Bestuur

De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die erop toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

Voorzitter Jan Steenbakker

013-5362729

06-51510132

voorzitter@oysters.nl
Rugbyzaken René Vorstenbosch 06-50238586 rugbyzaken@oysters.nl
Penningmeester Peter Leeneman

06-44537428

penningmeester@oysters.nl
Secretaris Sebastiaan Brandwijk 06-18810361 secretaris@oysters.nl

Gebouwen, Matererialen

en Exploitatie Clubhuis

Jan van Gorkum

013-5111603

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Commissies

Wedstrijdsecretraris Roland Kelders 06-22463731 roland.kelders@oysters.nl
 

 

 

 

 

 
Sponsorcommissie

Peter Leeneman

Toon de Jong

 

06-44537428

06-22568153

 

penningmeester@oysters.nl
Technische Commissie

Willem Nas (voorzitter)

Alex Timmermans

Rene Vorstenbosch

Tim Heuvelmans

Edwin Kense

06-31928239

06-53766805

06-50238586

06-15101065

06-25401589

Voorzitter

Algemeen lid

Senioren

Cubs Junioren Colts

Turven Benjamins Mini's

Feestcommissie Tommy van Haaren 06-14411358 tommyvanhaaren013@hotmail.coml
BOOT Commissie

Toon de Jong

Roland Kelders

06-22568153

06-22463731

toon.de.jong@oysters.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raad van Toezicht

Voorzitter Klaas Groen 06-53324817 klagro@xs4all.nl
Lid Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid Ton van Eijndhoven 06-53849786 tonvaneijndhoven@gmail.com

 

 

 

 

 

Teammanagement

Turven Benjamins en Mini's Sebastiaan Brandwijk 06-53854541 sebastiaan.brandwijk@oysters.nl
Cubs Ralph Kuijpers 06-14472790 ralph.kuijpers@oysters.nl
Junioren Edwin Geerts 06-12784733 edwin.geerts@oysters.nl
Colts Bas Kivits 06-28088851

bas.kivits@oysters.nl

Oysters Senioren 1 Josette Meeuwis 06-51425698 josette.meeuwis@oysters.nl
Oysters Senioren 2  Vacature    

 

 

 

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
Amelink 2011 (1).jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
autospeciaal mandemakersT.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
leen_bakker.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
rugby unlimilted.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
balkom.jpg
leeneman fa.jpg
JNV Audiovisueel.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
hermitage (2).jpeg
beks-liggend.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
vuurkorfwinkel.jpg
GBO.jpg
di-sign.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
New Wave Sports Wear.jpg
kense.jpg
domino_s pizza.jpg
Mossel.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
virtual computing1.jpg
FITaal-logo.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
zoetelief.jpg
JorisvdPas.jpg
bouwbedrijf-van-den-biggelaar.jpg
Fitfactory.jpg
download.jpg
dehairvrijdag.jpg