Bestuur en Cluborganisatie


Bestuur

De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die erop toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

Voorzitter Jan Steenbakker

013-5362729

06-51510132

voorzitter@oysters.nl
SecretarIs Peter Leeneman 06-44537428 secretaris@oysters.nl
Penningmeester Henrie de Ruiter

013-5286914

06-15167942

penningmeester@oysters.nl
Jeugdzaken Piet Reinders 06-53132651 piet.reinders@oysters.nl

Gebouwen, Matererialen

en Exploitatie Clubhuis

Jan van Gorkum

013-5111603

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Commissies

Wedstrijdsecretraris Roland Kelders 06-22463731 roland.kelders@oysters.nl
Jeugdcoördinator

Jan van spaandonk

Alex Timmermans

06-57186350

06-53766805

jan.van.spaandonk@oysters.nl
Sponsorcommissie

Peter Leeneman

Bjorn Vervoort

Mark Haans

06-44537428

06-14607629

06-39200083

peter.leeneman@oysters.nl
Technische Commissie

Willem Nas (voorzitter)

Alex Timmermans

Rene Vorstenbosch

Tim Heuvelmans

06-31928239

06-53766805

06-50238586

06-15101065

 

 

 

 

 

Feestcommissie Tommy van Haaren 06-14411358 tommyvanhaaren013@hotmail.coml
BOOT Commissie

Toon de Jong

Roland Kelders

06-22568153

06-22463731

toon.de.jong@oysters.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raad van Toezicht

Voorzitter Klaas Groen 06-53324817 klagro@xs4all.nl
Secretaris Bart Gijtenbeek 06-51822047 bart@walravensax.nl
Lid Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid Ton van Eijndhoven 06-53849786 tonvaneijndhoven@gmail.com
Lid Hans Boink 06-53165786 hans.boink@planet.nl

 

 

 

 

 

Teammanagement

Turven Benjamins en Mini's Sebastiaan Brandwijk 06-53854541 sebastiaan.brandwijk@oysters.nl
Cubs Jean Coumans 06-51248648 jean.coumans@oysters.nl
Junioren Bas Kivits 06-28088851 bas.kivits@oysters.nl
Colts Jan van Spaandonk 06-57186350 jan.van.spaandonk@oysters.nl
Oysters Senioren 1 Vacature    
Oysters Senioren 2  Vacature    

 

 

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
Amelink 2011 (1).jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
autospeciaal mandemakersT.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
FeelgoodTEST.jpg
grandoTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
leen_bakker.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
rugby unlimilted.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
balkom.jpg
leeneman fa.jpg
JNV Audiovisueel.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
hermitage (2).jpeg
beks-liggend.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
vuurkorfwinkel.jpg
GBO.jpg
di-sign.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
New Wave Sports Wear.jpg
kense.jpg
domino_s pizza.jpg
Mossel.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
virtual computing1.jpg