Door: Jan van Spaandonk
Rondje voorstellen (3)
Om onze talentvolle spelers een kans te geven moeten we ook andere spelers aantrekken. Dat klinkt paradoxaal maar dat is het niet. Op het hoogste niveau wordt veel gevraagd.
.jpg)
Naam: Bram Brauer
Leeftijd: 22 jaar
Positie: Outside Center, Wing en Fullback
Hallo mijn naam is: Bram Brauer. Ik ben bij de Oysters komen spelen omdat ik me verder wil ontwikkelen als rugby speler. Hiervoor zocht ik een gemotiveerd team dat aanvallend speelt.
De Oysters ken ik voornamelijk van mijn jeugdwedstrijden. Ook heeft een andere speler van Eindhoven (Bonne red.) vorig jaar de overstap gemaakt en dit maakte het leggen van contact wel gemakkelijk.
Voorheen heb ik gespeeld bij Rugby Club Eindhoven.
Wat is je eerste indruk van de Oysters en Oisterwijk?
Mijn eerste indruk van de Oysters en Oisterwijk is dat het een gemotiveerde club is die op niveau wil spelen, maar hiermee het plezier van het rugbyen niet uit het oog verliest.
Voorspelling: Oysters gaan zich handhaven in de ereklasse omdat
Er een gevarieerd team staat dat zich tijdens de competitie verder zal ontwikkelen.





























































 003.jpg)























