Door: Jan van Spaandonk
Team 3 wordt uit de competitie gehaald
De rekensom werd te ingewikkeld
.jpg)
Vandaag werd na ampel beraad het volgende bericht naar de spelers begeleiders van alle seniorenteams verstuurd:
Beste spelers,
Zoals jullie zelf ook vast gemerkt hebben is het elke zondag lastig om drie volwaardige teams op de been te brengen. Het blijkt dat de selecties van met name team 2 en 3 kleiner zijn dan dat we eind vorig seizoen verwacht hadden, omdat er in de zomerperiode, na de inschrijving voor de competitie, een aantal spelers besloot om te stoppen. Daarmee is de totale groep aan beschikbare spelers jammer genoeg iets kleiner geworden. Als er dan een aantal blessures en afmeldingen zijn, die zijn er elk seizoen, dan komen we spelers te kort. Ut Vijfde heeft een bredere selectie maar op wedstrijddagen zijn er ook vaak geen 22 spelers beschikbaar omdat ze andere teams aanvullen.
De coaches en trainers hebben dit gisterenavond samen met de TC besproken en gekeken naar een duurzame oplossing. Daarom is in goed overleg besloten om voor dit seizoen team 3 terug te trekken uit de competitie. Dat betekent dat de spelers uit de selectie van team 3 dan met name aan de vaste kern van Oysters-2 en een deel aan de vaste kern van Ut vijfde of Oysters-4 worden toegevoegd. Op deze wijze denken we op de speelzondagen volwaardige teams op te kunnen stellen die de rest van het seizoen mooie competitieve wedstrijden kunnen gaan spelen, en dat er voor iedereen een podium/team is waar je je talenten en ambities ten toon kunt stellen.
De spelers van team 3 die zich al hebben aangemeld voor de wedstrijd van zondag worden voor nu toegevoegd aan de wedstrijd van Oysters-2. Mochten er meer dan 22 spelers beschikbaar zijn dan wordt een deel daarvan ingedeeld bij Ut Vijfde.
Daarna bekijken we, in overleg met de spelers die het betreft, wie van Oysters-3 aan welke selectie wordt toegevoegd.
Mocht je hierover vragen hebben of is het je niet helemaal duidelijk, neem dan even contact op met je teammanager of trainer. Er is voor iedereen plek.
Laten we met deze nieuwe opzet met een positieve Oysters-blik naar de toekomst kijken, met veel plezier in het rugbyspel tijdens de trainingen en wedstrijden!
Trainers, Teammanagers, TC





























































 003.jpg)























