Door: Jan van Spaandonk
Oyster sponsor in de spotlight
DAKaccent - allesbehalve gewoon

Al ruim 20 jaar staat DAKaccent bekend als dé specialist in projectmatige dakrenovatie en onderhoudsbeheer van platte daken voor professionele opdrachtgevers. Van woningbouwcorporaties tot gemeenten, van scholen tot zorginstellingen: door heel Nederland vertrouwen gebouwbeheerders dagelijks op de kennis, ervaring en vakmanschap van DAKaccent. Het is ook niet zomaar een dakdekkersbedrijf; DAKaccent is een partner die meedenkt, vooruit plant en duurzame oplossingen biedt.
Bij DAKaccent geloven ze niet in poespas of grote woorden, maar in resultaat. Zij bieden simpel en snel een gericht antwoord, een passende oplossing en een betrouwbare uitvoering – precies zoals klanten dat wensen. Investeren in vakmanschap, goed opgeleid personeel en lange termijnrelaties wordt vanzelfsprekend gevonden. Het doel is om elke opdracht met discipline, respect en vertrouwen te benaderen.
En daar precies ziet eigenaar Twan van Berlo de overeenkomst: “Die waarden sluiten naadloos aan bij de sportwereld, en in het bijzonder bij RFC Oisterwijk Oysters, de rugbyclub die wij met trots sponsoren. Rugby draait niet alleen om fysieke kracht, maar ook om samenwerking, discipline en respect voor elkaar en de tegenstander.
Het is een sport waarin vertrouwen en teamgeest het fundament vormen voor succes – precies zoals dat bij DAKaccent ervaren wordt.”
“Door onze betrokkenheid bij de Oysters ondersteunen we niet alleen een club met een rijke traditie, maar ook een gemeenschap waarin jonge en volwassen spelers zich kunnen ontwikkelen. We zien parallellen tussen een sterk dak en een sterk team: beide bieden bescherming, stabiliteit en zekerheid, ook onder zware omstandigheden.”
“Onze samenwerking met RFC Oisterwijk Oysters is daarom veel meer dan een sponsordeal. Het is een uiting van gedeelde waarden en ambities. Samen bouwen we aan een stevige toekomst – op het dak én op het veld. DakAccent is trots om bij te dragen aan een club waar discipline, respect en vertrouwen hoog in het vaandel staan.Bij DAKaccent noemen we dat gewoon goed. Allesbehalve gewoon.”
De sponsorcommissie van de Oysters is trots op deze mooie sponsor.


































































 003.jpg)











