Door: Jan van Spaandonk
Colts maken een goede start Super Sunday
Met een op papier mindere tegenstander in het vooruitzicht wisten de Colts het inmiddels behoorlijk aanwezige publiek toch te vermaken
De colts hadden de eer om Super-Sunday af te trappen tegen de combinatie RCE/Bokkerijders/Wasps/Wallaby’s.
Voor de eerste keer dit seizoen is het Oysters/REL gelukt om een volledig team van 15 personen op te stellen, maar de tegenstander had slechts 12 spelers op het veld staan. Zico was niet de beroerdste en stapte in de eerste helft over naar de tegenstander zodat we met slechts één speler verschil aan de wedstrijd konden beginnen.
Als snel bleek dat de tegenstander geen partij was door de gemotiveerde spelers van Oysters/REL. De try’s en conversie vlogen hen om de oren en met een ruime voorsprong van 61-0 klonk het fluitsignaal voor de rust. Na een verfrissend partje sinaasappel en wat water verruilde Zico zijn plaats met Bob en kon de tweede helft aanvangen. Door domme fouten van ons lukt het de tegenstander daarin toch om een paar keer gevaarlijk dicht bij onze try-line te komen, maar met vereende krachten van de voorwaartsen, snelle handjes en sprints van de backs en opzwepend gejuich van het massaal toegestroomde publiek werd voorkomen dat zij konden scoren.
In de laatste fase van de match wisselde Daan ook nog even van shirt om de tegenstander te versterken. Maar gelukkig mocht dat voor hen niet baten en lukte het Oysters/REL om nog een paar keer te scoren, zodat we met een eindstand van 120(!)-0 de trend hadden gezet voor wat een mooie super-Sunday zou worden.
Foto's in het Album Super-saturday sunday http://www.mijnalbum.nl/Album=L8DBQ6XL
en https://drive.google.com/folderview?id=0B62vk6geRBV8dXhVR3hFdDJQVlk&usp=sharing



































































 003.jpg)















