Door: Jan van Spaandonk
Feest promotie Oysters
Entree vanaf 18 jaar
Namens het bestuur van RFC Oisterwijk Oysters nodigen wij u/jou/jullie graag uit om samen met ons het glas te heffen op de promotie van ons 1e team naar de Ereklasse.
Een belangrijke stap in de ontwikkeling van ons mooie clubje. Volgens het beleidsplan van onze Technische Commissie was promotie voor dit seizoen geen doelstelling op zich.
Dat moment was in principe gepland voor seizoen 2020-2021. Dat moment is dus nu al gekomen, 2 jaar voor op de planning. De promotie is het gevolg van de inzet van de trainers en de spelers. Het grootste deel van onze selectie bestaat uit jonge spelers die zijn voortgekomen uit onze eigen jeugd.
Waar andere clubs er voor hebben gekozen om in te zetten op buitenlandse spelers of zelfs betaalde spelers, hebben wij voor een duidelijk andere koers gekozen. Inzetten op eigen jeugd en maximaal door ontwikkelen om tot een hoger niveau te komen. 2 jaar geleden waren de eerste voortekenen al zichtbaar, Nederlands kampioen 7-a-side, nu eindigen we hoogst waarschijnlijk op een zeer verdienstelijke 2e plaats achter The Hookers.
Onze zegeningen willen we graag met jullie vieren. Dat doen we op vrijdag 17 mei vanaf 20u30. Tot 23u zijn de drankjes (tapbier, wijn en fris) voor onze rekening. Wij ontvangen jou/jullie/u en jouw/jullie/uw partner graag in ons clubhuis.
In verbang met het karakter van het feest is de entree vanaf 18 jaar
Tot vrijdag allemaal.
Rene Vorstenbosch
Namens het bestuur van RFC Oisterwijk Oysters